fbpx
بازیابی کلمه عبور

ضد آفتاب SPF60 مای رنگ طبیعی

ضد آفتاب SPF60 مای رنگ طبیعی

% -13 تخفیف
37,500 تومان
33,000 تومان
0 خرید
مشخصات محصول
  • کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای مخصوص پوست های چرب و مختلط می باشد، چرا که سبب کاهش چربی پوست می گردد، بنابراین برای افرادی که دارای پوست های خشک هستند این کرم ضد آفتاب پیشنهاد نمی شود.
  • کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای حاوی ویتامین E و B5 و عصاره گیاهی ضد التهاب و ضد قرمزی می باشد و به همین دلیل مورد توجه خانم ها و آقایان بسیاری قرار گرفته است.
  • کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای برای ایجاد پوشش کرم پودری مناسب می باشد و دیگر نیازی به استفاده از کرم پودر های مختلف نمی باشد.
  • کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای موجب کاهش مواجهه با اشعه ماورای بنفش و آسیب های ناشی از آن شامل پیری زودرس پوست، انواع سرطان و دیگر بیماری های پوستی می گردد.
  • کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای دارای عصاره ی جوجوبا است و به همین دلیل موجب نشاط بخشی پوست شما می شود.
  • این کرم ضد آفتاب دارای تاییدیه و مجوز از سوی وزارت غذا و دارو و همچنین وزارت بهداشت و درمان کشور است.
شرایط استفاده
ایران
ساخت کشور
2018
تاریخ تولید
2023
تاریخ انقضا
انواع پوست
مناسب برای
  • تجدید استفاده از کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای برای انواع پوست ها متفاوت است، برای پوست های روشن لازم است که این کرم ضد آفتاب به مدت دو ساعت یک بار تجدید شود، برای پوست های زیتونی هر 3 الی 4 ساعت و برای پوست های تیره کافی است که روزی 3 بار این کرم ضد آفتاب تجدید شود.
  • کرم ضد آفتاب رنگی SPF60 مای بایستی قبل از خروج از منزل استفاده شود، نه بعد از آفتاب سوختگی پوست. همچنین لازم است که این کرم ضد آفتاب قبل از کرم های آرایشی استفاده شود.

ثبت و ارسال سفارش آنلاین : شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 الی 17
خرید حضوری شنبه تا پنجشنبه : ساعت 9 الی 17
توضیحات تکمیلی

مطالعات نشان داده است که برخورد شدید آفتاب با نواحی مختلف بدن امکان ابتلا به سرطان در افراد را افزایش می‌ دهد، با استفاده از این کرم ضد آفتاب می توان ضامن سلامت پوست بود.

این کرم ضد آفتاب قابل استفاده برای صورت، ناحیه ی شکم، دست ها و پا ها می باشد. علی الخصوص برای افرادی که به صورت طولانی مدت در جاده ها مشغول رانندگی هستند، و دست چپ آنان در معرض آفتاب سوختگی می باشد، این کرم ضد آفتاب می تواند از سوختگی دست آنان توسط آفتاب جلوگیری کند.

این کرم ضد آفتاب برای دور چشم ایجاد حساسیت نمی کند، بنابراین برای افرادی در استفاده از کرم های مختلف دچار حساسیت دور چشم می شوند می تواند موثر باشد.

پرسش و پاسخ
بدون دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید